• -
  • Aktuality
  • -
  • 3. adaptační den - "Pohádková zahrada" v Pardubicích (1. C)

3. adaptační den - "Pohádková zahrada" v Pardubicích (1. C)

29.09.2023

Dopoledne mezi zvířatky jsme si moc užili. Téměř všechna byla přátelská a nechala se pohladit či nakrmit, o zážitky tedy nebyla nouze.

Autobusem jsme se vypravili do Pardubic, kde jsme navštívili Pohádkovou zahradu. Zde pomáhají opuštěných či týraným zvířatům. V první části programu nás paní majitelka provedla po celém areálu a o každém zvířeti nám pověděla něco zajímavého. Seznámili jsme se tak s husou Máňou, prasátkem Olivou, pejsky Enki a Viky a mnohými dalšími. Mohli jsme si pochovat králíka, pohladit užovku červenou, popovídat s papouškem, osahat krunýř želvy nebo nakrmit drůbež. Pro mnohé to byl opravdu zážitek! 

Po svačince si děti mohly zahradu projít samostatně. Některé se nadále věnovaly zvířátkům, jiné využily možnosti pohrát si na dětském hřišti. Dopoledne rychle uteklo, tak jsme vzali batůžky a vydali se na zpáteční cestu do HK. Budeme mít rodičům co vyprávět!

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 59
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.