• -
  • O naší škole

O naší škole

Základní škola a Mateřská škola Štefcova je klasická základní škola poskytující dětem úplné základní vzdělání. Její žáci s úspěchem vstupují na střední školy.

Zkušený pedagogický sbor využívá při výuce moderní metody práce, multimediální výuku a projektové vyučování, samozřejmostí jsou interaktivní tabule ve všech třídách. Pro výuku jsou k dispozici nově a kompletně vybavené počítačové učebny. Na druhém stupni žáci využívají pracovny chemie, fyziky, hudební výchovy, dílnu i kuchyňku na pracovní činnosti, na prvním stupni je velmi oblíbená keramická dílna.
Žáci každoročně využívají možnosti zúčastnit se mezinárodních projektů ve spolupráci se školami z celé Evropy.

Přímo v areálu školy je kromě moderní tělocvičny a posilovny také krytý bazén a hřiště s umělým povrchem.

V samostatné budově se zahradou je umístěna školní družina, otevřená i po dobu vedlejších a letních prázdnin. Každoročně zde probíhá příměstský letní tábor. Díky přilehlé mateřské škole tak mohou u nás děti strávit i dobu předškolní výchovy. 

Zájemcům o sport nabízí škola na 2. stupni dobrovolný vstup do sportovní třídy. Výuka stěžejních předmětů (M, ČJ a cizí jazyky) není nijak krácena. Rovněž se neustále rozšiřuje nabídka volitelných předmětů. 

V areálu školy je také moderní školní kuchyně a jídelna, která nabízí obědy kromě žáků naší školy i dalším dětem a mimoškolním strávníkům. 

Kolektiv učitelů a zaměstnanců školy se neustále snaží všem dětem zpříjemnit jejich pobyt ve škole.

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 2
Celkem: 1112
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.