• -
  • Erasmus

Erasmus

Naši učitelé nezaháleli ani během letních prázdnin. V rámci projektu "Inovace - cesta k atraktivní výuce" vycestovali 4 učitelé na kurzy v zahraničí. Náplní těchto kurzů bylo především využití metody CLIL ve výuce. Mgr. Jan Čech absolvoval kurz na Maltě, Mgr. Renata Matějíčková a Mgr. Lucie Peterová strávily 14 dní ve skotském Edinburghu a Mgr. Markéta Uhlířová byla na kurzu v Dublinu. Z těchto kurzů jsme si přivezli všichni spoustu nových a zajímavých poznatků, které bychom rádi využili ve výuce vlastních předmětů a při implementaci prvků metody CLIL do výuky na naší škole. Tento projekt se koná díky grantu získanému v rámci programu Erasmus+.

Inovace – cesta k atraktivní výuce

K datu 31.5.2020 nám po dvou letech končí projekt v rámci programu Erasmus+ nazvaný Inovace – cesta k atraktivní výuce. Jsme rádi, že se nám podařilo uskutečnit všechny plánované aktivity. Již v průběhu projektu jsme společně ve škole začali pracovat na implementaci metody CLIL do výuky v jednotlivých třídách. Jednalo se zejména o výuku Výtvarné výchovy na 2. stupni a výuku Tělesné výchovy nebo Matematiky na 1. stupni. Rádi bychom v této činnosti pokračovali i po skončení tohoto projektu a případně výuku s prvky metody CLIL rozšířili i do dalších předmětů.

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 3
Celkem: 310
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.