• -
  • Akce
  • -
  • ATLETICKÝ ČTYŘBOJ MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽÁKŮ

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽÁKŮ

13.05.2024

V minulém týdnu 9. a 10. května se na školním hřišti konalo okresní kolo atletického čtyřboje mladších a starších žáků. Našim atletům se na domácí půdě podařilo vybojovat přední umístění ve všech kategoriích.

Týmu mladších žáků, ve složení Matěj Šotola, Matěj Hercík, Martin Kupka, Daniel Vondrouš a Daniel Krejčík, se podařilo vybojovat bronzové medaile. Tým dívek stejné věkové kategorie se umístil na místě nejvyšším. Hance Jahelkové, Nikče Maivaldové, Amelii Víchové, Vandě Cimprichové a Lucce Jedličkové se podařilo celou soutěž vyhrát.

Vyhrát se v silné konkurenci podařilo i starším žákům a žákyním. V týmu chlapců se představil Pavel Krejčík, Alan Drahoš, Darien Buchmayer, Matouš Pospíšil a Martin Moupic. V dívčí kategorii pak Káťa Hanušová, Markéta Mičánková, Karolína Šustová, Lucka Schovánková a Aneta Kvačková. Všem atletům a atletkám gratulujeme k hezkým výsledkům a těšíme se na jejich výkony na dalších atletických soutěžích tohoto školního roku.

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 68
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.