Adaptační kurz 6. A

17.09.2023

Ve středu 13.9. jsme vyrazili na adaptační kurz.

Ve středu 13. 9. se třída 6. A spolu s třídní učitelkou Monikou Tučkovou a panem učitelem Tomášem Skálou vydala na adaptační kurz do Kempu Pecka. Odjezd byl naplánován vlakem v 10:04 z hlavního nádraží v HK. Cílová stanice byla Borovnice, odkud nás čekala cca 3km dlouhá procházka do kempu.

Po příchodu jsme se naobědvali a šli se ubytovat do chatek. Prvním úkolem bylo povléct si peřiny. Pro někoho hračka, pro někoho boj, ale zábavaJ.

Vzhledem ke štěstí počasí bylo napuštěné koupaliště, a tak jsme neotáleli a šli se schladit. Odpoledne bylo tedy herní a koupací. Jednu hru si připravila i skupinka holek, za což moc děkujeme.

Ráno v 7:45 byl budíček, rozcvička a kdo chtěl, tak ještě otužovačka v koupálku. Po snídani jsme se vydali do lesa, kde jsme uspořádali letní biatlon. Trasa běhu měřila cca 1,5km. Každý než vyrazil na trať, si nasbíral do ruky 5 šišek a s nimi přiběhl na „střelnici“. Za každou netrefenou střelu bylo trestné kolo běhu. Odpolední program byl na Hradě Pecka s rozchodem na náměstí. Po příchodu a svačině následoval turnaj v beach přehazovanéJ.

Večer proběhlo vyhlášení letního biatlonu a balení věcí.

V pátek ráno po budíčku a rozcvičce jsme uklidili chatky, sbalili zbytek věcí a po snídani vyrazili zpět na vlak do Borovnice.

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 130
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.