Deváťáci obdrželi svá polsední vysvědčení na základní škole, pamětní list, šerpu a rozloučili se se svými spolužáky i učiteli. vše doprovázela různá taneční, pěvecká a hudební vystoupení. Sportovní hala v Třebši se tak na celé dopoledne naplnila žáky naší školy, bývalými žáky, hrdými rodiči deváťáků i dalšími příbuznými.
Moc děkujeme a přejeme nejen vycházejícím žákům krásné prázdniny a úspěšný vstup na středná školy.
Odkazy na fotky zde a během pár dní budou i videa.