• -
  • Akce
  • -
  • Běžkařský kurz 8.A na Benecku

Běžkařský kurz 8.A na Benecku

29.01.2024

 

1. den - pondělí

Naše dnešní dobrodružství začalo už u školy, když jsme se podívali na autobus, který nás má dovézt na hory. „Nemožné“, říkáme si, ale opak byl pravdou. Pan řidič byl šikovný a vyšněroval to s námi až na kopec. Po naložení věcí na vlek, jsme objevili malou úzkou pěšinku lesem směrem k ubytování. Bylo to kratší, ale o to horší cesta.

Po příchodu na chalupu, jsme se ubytovali, vyložili běžky, naobědvali se a po poledním klidu vyrazili do stopy. Levá pravá- seno sláma, pád a ohlá hůlka. Všechno jsme stihli, včetně štafetových her.

Dalším dobrodružstvím byl sjezd na rozcestí Rovinka. Nespočet pádů, ale všichni zdraví. Cestou zpět nás pozdravil i západ sluníčka. Ovšem na ten jsme neměli moc náladu, protože jsme celou cestu zpět raději koukali do země a říkali si „už tam budéém?“- ten kopec byl nekonečný.

Po příjezdu byla dobrá večeře v podobě těstovin s kuřecím masem a špenátem. Poté jsme se měli dozvědět, jak si nachystat lyže na zítřejší výlet. Ovšem jsme moc neposlouchali, což se projevilo v následném Kahoot testu, takže zítra to bude veselé. Ale prý na to máme celý den :D

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 93
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.