• -
  • Aktuality
  • -
  • Biologická olympiáda - krajská kola

Biologická olympiáda - krajská kola

25.05.2023

Naše škola má dvě účastnice krajského kola Biologické olympiády, které jsou nejvyšší možnou soutěží v těchto kategoriích.

Za starší kategorii C se dne 11. 5. 2023 na Biskupském gymnáziu soutěže účastnila Tereza Kozderková z 9.C a skončila na 24. místě.

Mladší kategorii zastoupila na SŠ Veterinární dne 25. 5 .2023 Lucie Jedličková z 6.A a umístila se jako úspěšná řešitelka na 14. místě.

Obě děvčata postoupila z okresních kol z 11. a ze 7. místa. Účast v okresním kole byla podmíněna zpracováním vstupních úkolů. Lucie Jedličková monitorovala stanoviště na PP Plachta a za svůj úkol byla oceněna maximálním počtem bodů a prezentací své práce před ostatními soutěžícími okresního kola. 

Jejich řady v okresním kole v kategorii C rozšířila i Hana Černošková z 8.B, která rovněž odevzdala špičkový vstupní úkol na stejné téma a odprezentovala ho. Její bodový zisk z okresu ale bohužel na postup do kraje nestačil.

Všem řešitelkám gratulujeme a děkujeme za pilnou přípravu a práci. 

 

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 67
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.