• -
  • Aktuality
  • -
  • Cesta na severní pól z tepla knihovny - 4.C

Cesta na severní pól z tepla knihovny - 4.C

30.01.2022

Sníh a mráz, saně a psi. A děti ze 4.C. Co mají společného? Odpovědí je návštěva knihovny v Malšovicích, skvělá paní knihovnice a její program pro děti.

Dnes jsme řešili otázku Antarktidy a Arktidy... (znáte rozdíl?), výpravy na saních a nadšené mushery. A to, jestli mopsi můžou táhnout saně.

Aneb odborněji: dětská literatura s tématikou dobrodružných výprav, objevování koutů země i slavní objevitelé.

Děti si jako vždy odnesly náruče plné knih, což nám krásně oživuje český jazyk, čtenářské deníky a lásku ke čtení.

Mgr. Zuzana Škvrnová, třídní učitelka

ZÁŽITKY DĚTÍ:

V knihovně jsme si povídali o Arktidě a Antarktidě. Paní knihovnice nám všem rozdala desky s papírem a já, Kristý a Klárka jsme to mohly dělat na tabuli. Pak jsme si to kontrolovali a my jsme tam měly jen jednu chybu. Pak jsme si poslechli kousek příběhu o 66 mopsících a konečně nastal čas na vybírání knížek. Já, Kristý a Klárka jsme našly knížku jménem TEREZA. Chvíli jsme si ji četly a pak jsme šly zpátky do školy. (Terezka)

Můj nej zážitek byl, když nám paní knihovnice četla příběh o 66 mopsech. Líbil se mi, ale málem jsem usnul. A také byly zajímavé všechny informace o severním pólu, které jsme měli najít v knížkách. (Milda)

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 29
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.