Dnešní školní den jsme se rozhodli využít přírodní klimatizaci. Vzali jsme helmy, kola a vyrazili vstříc cyklodobrodružství. Kromě sportovních výkonů jsme si mohli ověřit i vědomosti nabyté v hodinách přírodovědy, pohybovali jsme se lesem i v okolí rybníků a do cesty se nám pletli zajíci, ještěrky, housenky, dravci a létavý bodavý hmyz. Vše jsme zvládli na jedničku s hvězdičkou a odměnou nám byla lesní tělocvična s občerstvěním U Pytláka.