Halloween v 1. B

01.11.2021

V pondělí 1. listopadu bylo v 1. B strašidelně veselo, ve třídě se to hemžilo čarodějnicemi, strašidly, kostlivci, netopýry, kouzelníky a dalšími nadpřirozenými bytostmi.

V první vyučovací hodině jsme si užili módní přehlídku postav, žáci četli slabiky v tělech duchů a obrázkové věty z tabule. Hledali svou skupinku podle napsaného písmena v dýni (čtveřice), poté na něj vymýšleli hrůzostrašné slovo. Na závěr si poslechli pohádku „O čarodějnici a dýni“.  Ve druhé hodině si zahráli hru „Já mám ..., kdo má ...?“, která byla zaměřena na popis a hledání stejných obrázků. Ve dvojicích skládali slova podle diktátu, se vzniklými slovy vymýšleli hororové věty. V poslední hodině si procvičili netopýří porovnávání, vybarvili si čarodějnici s příklady a číslicemi, ve trojicích přiřazovali počáteční slabiky k obrázkům. Na závěr jsme si zatančili na anglickou písničku „Halloween creatures“ a děti si vybarvily a složily obrázek.

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 310
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.