KRAJSKÉ FINÁLE OVOV

23.05.2024

V pondělí 20. 5. 2024 se na našem školním hřišti opět závodilo. Probíhalo zde krajské finále oblíbeného Sazka Olympijského víceboje. Z okresního kola se do této finálové soutěže podařilo postoupit našemu týmu a celkem 9 jednotlivcům ve svých věkových kategoriích.
 

Za pěkného počasí čekalo na závodníky celkem 5 disciplín: běh na 60 metrů, dálka, shyby, míček a výběrová disciplína běh na 1000 metrů, případně dribling s basketbalovým míčem. Našim závodníkům se dařilo parádně. Hned v několika případech se umístili na příčkách nejvyšších. V „hlavní“ soutěži družstev nenašel náš tým přemožitele a vyhrál. Žáci bojovali ve složení: Markéta Mičánková, Kateřina Hanušová, Lucie Jedličková, Amelie Víchová, Alan Drahoš, Pavel Krejčík, Matěj Šotola a Matěj Hercík. V kategoriích jednotlivců se na stupně vítězů podívali:

  1. místo: Pavel Krejčík, Nikola Maivaldová, Hana Jahelková, Jakub Šotola
  2. místo: Tadeáš Dörner
  3. místo: Kateřina Hanušová, Daniel Vondrouš

Všem závodníkům moc gratulujeme! Na povedené fotografie z celého sportovního dne se můžete podívat ZDE! Co je velkou škodou (a zklamáním pro děti), je zveřejněná informace, že vítězné týmy a jednotlivci se v letošním roce nemohou těšit na celorepublikové finále, které se každoročně konalo v Brně.

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 3
Celkem: 83
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.