• -
  • Aktuality
  • -
  • Lyžařský výcvik 5. A - leden 2022

Lyžařský výcvik 5. A - leden 2022

21.01.2022

Třída 5. A se v půlce ledna zúčastnila zimní školy v přírodě v tradiční lokalitě v Orlických horách. Ubytování bylo na hotelu Šerlišský Mlýn. Po příjezdu jsme dostali dobrý oběd a po poledním klidu vyrazili na běžkách okusit kvalitu čerstvé sněhové pokrývky. I přes těžší terén jsme téměř všichni došli až na Masarykovu chatu. Po příjezdu na ubytování následovala večeře, krátký program  o údržbě běžeckých lyží.
V úterý jsme se probudili do slunečného dne. Na programu bylo sjezdové lyžování. Celý den jsme jezdili na skvěle upravené sjezdovce. Pro některé to byl první kontakt se sjezdovkami v životě a pro některé po dlouhé době. Všichni se s tím poprali statečně a odpoledne už hravě sjížděli celý svah.
Ve středu bylo dopoledne nepříznivé počasí a tak jsme čas trávili učením a hraním her. Naobědvali jsme se trochu dříve a vyrazili na běžky. Cílem byla Masarykova chata a možnost si dát něco dobrého. Všichni dosáhli cíle a někteří k tomu přidali ještě řádnou porci kilometrů navíc. Rozhodli se zdolat okruh kolem Malé a Velké Deštné. V úterý se o večerní program postaraly dívky a ve středu zase kluci.
Čtvrteční dopoledne jsme závodili na sjezdovkách a odpoledne už bylo volné ježdění. Večer nemohla chybět diskotéka. Páteční ráno jsme zahájili brzkou snídani a přípravou na běžecké závody. Po nich jsme se už balili a chystali na odjezd. 
Počasí a sněhové podmínky se vydařily na jedničku. Všechny děti se zlepšily ve svých dovednostech a zaslouží potlesk za snahu. 

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 455
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.