• -
  • Akce
  • -
  • Lyžařský výcvik - 7. A - den čtvrtý - středa

Lyžařský výcvik - 7. A - den čtvrtý - středa

02.03.2023

Jak se z nás stali běžkaři
Pozdrav - holky - video

Prastará poučka říká, že třetí den je kritický. Abychom si odpočinuli od lyží, tak jsme si odpoledne naordinovali alternativní program. Dopoledne nás ale ještě čekají nepopulární běžky. Při nástupu jsme si zkusili postěžovat, jestli musíme jet a proč tak daleko…
Postupem času jsme se ale rozjezdili. Krásně nám svítilo sluníčko a stopa byla čerstvě protažená. Když jsme přijeli k rozcestí, kde se lámal chleba, kluci se rozhodli jet delší trasou přes Kořenov a holky zvolily asi o 2 km kratší trasu kolem Kapradníku. Cíl ale byl stejný – restaurace Hvězda. Tam dorazily asi o 5 min dříve děvčata, ale o to nešlo. Všechny nás tam čekala odměna v podobě něčeho na zub a krásný sjezd zpět k chatě. Před sjezdem jsme si ještě krátce a s nadšením vyšlápli na rozhlednu Štěpánku…raději však bez lyží. Našlapali jsme 11 a 13 kilometrů a dostalo se nám velké chvály ze strany učitelů.
Po polední pauze jsme si u chaty zahráli na koně a jezdce. Hra vyžadovala trochu fyzické aktivity a velké zapojení mozkových závitů, které tu jinak mají dovolenou. Jelikož nejsme žádní trubci, hru jsme stihli v časovém předstihu a zbyl nám čas na bobování, koulovačku a projevení kreativity při stavění veledíla ze sněhu. K vidění toho bylo hodně….třeba zvířátka, křesla i záchodová mísa. Večerní program skýtal promítání fotek, diskotéku a velké herecké výkony v co možná nejvěrnějším ztvárnění dvojité vraždy, která se zde v podvečer odehrála.

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 36
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.