OVOV - republikové finále

12.09.2022

Ve dnech 7. - 9. 9. se v brněnském sportovním areálu VUT konalo již dvanácté Republikové finále Odznaku všestrannosti Sazka Olympijského víceboje. 

Perfektně a profesionálně zorganizovaná akce, které se zúčastnilo bezmála 600 závodníků z celé republiky. Naši školu na této vrcholné akci reprezentovala čtveřice žáků. Síly s nejlepšími jednotlivci ve svých kategoriích poměřili Anička Tázlerová (9. A), Matouš Pospíšil (8. A), Pavel Krejčík (7. A) a benjamínek Jáchym Bartok (5. A). 

Všichni zmínění žáci podali ve dvou soutěžních dnech skvělé výkony. V TOP 10 svých kategorií skončil Jáchym (8.) a Anička (9.), Pavel zakončil soutěž jako 14. nejlepší a Matouš jako 45. Kompletní výsledky ze závodů lze najít na stránkách rf.ovov.cz. Všem zúčastněným gratulujeme ke krásným výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

To, v jak kvalitní konkurenci se v Brně závodilo, jasně dokazuje například výkon v míčku 87,50 nebo pokořená hranice 3 minut v běhu na 1000 m (2:58) v podání nejlepších chlapců. Špičkové výkony byly k vidění samozřejmě i v podání dívek. Za zmínku stojí medicinbal a hezkých 19,90 případně vzdálenost 7,84 v trojskoku.

Tomáš Skála

Další fotky ve fotogalerii

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 99
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.