• -
  • Aktuality
  • -
  • Outdoorový kurz sportovních tříd 7. A a 8. A

Outdoorový kurz sportovních tříd 7. A a 8. A

29.09.2023

Ve dnech 25. - 27. 9. proběhl tradiční podzimní příměstský kurz plný outdoorových aktivit. kurzu se zúčastnily dvě sportovní třídy 7. A a 8. A.
V pondělí žáci zavítali do Hradeckých lesů, kde postupně změřili síly v orientačním běhu a jízdě na inline bruslích. Nikdo v lesích nezabloudil a ani na bruslích se nikomu nic nestalo.
Úterní program byl celý naplánován na kole. Vyrazili jsme od školy směr Týniště nad Orlicí, kde jsme měli malou pauzu. Zpět jsme se vraceli přes Hradecké lesy, které jsme projeli, jak jen se dalo. Celkem z toho bylo téměř 50km.
Závěrečný den se odehrál v okolí rybníku Biřička, kde jsme zorganizovali hlídkový závod. Nejdříve byli žáci rozděleni do smíšených družstev. Pak vyrazili dle mapy do lesa plnit úkoly na různá stanoviště. Až na jedno družstvo, které na chvíli v lesích zabloudilo, vše proběhlo vpořádku a žáci se sešli na závěrečné opékání buřtů.
K vydařeným dnům přispělo i nádherné počasí.

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 65
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.