PIŠQWORKY 2021

19.11.2021

Ve dnech 12. a 18. listopadu soutěžily naše 4 týmy, které postoupily ze školního kola, v soutěži
PIŠQWORKY.

Jednalo se o meziškolní turnaj, ve kterém se měl udělat velmi přísný výběr semifinalistů.
Organizátoři soutěže se po loňské neblahé zkušenosti rozhodli raději uspořádat meziškolní kolo online. Zpočátku byli sice zaskočeni vytíženosti serveru, na kterém turnaj běžel, díky čemuž se musel dvakrát odložit, ale dokázali nakonec potřebná zařízení posílit a vše mohlo zdárně proběhnout. Každá naše dvojice týmů si tak rozdala síly s celkem 7 školami. Turnaj byl velice náročný, protože nám zasáhl do 4 vyučovacích hodin a vyžadoval tak i přes časté přestávky mezi jednotlivými koly velké soustředění. Naši piškvorkáři ze sedmých a devátých tříd ale bojovali statečně. V obou těchto dnech hrálo vždy 34 týmů a postupovalo jen prvních šest. I když nakonec žádný z našich týmů (Kubík Jordan FP, Kapusťáci, ELKA a Jednorožci) nepostoupil, rozhodně neudělali žádnou ostudu, protože končili poblíž středu tabulky kromě týmu Kapusťáci, kterým postup unikl o jediný bod.
Nejvyšším počtem výher pro svůj tým přispěli v tomto meziškolním turnaji hráči: Lucie Stránská (7.D), Ondřej Charvát (7.B), Vojtěch Brynda (7.B), Jakub Pražák (9.B) a Jan Říha (9.A), kteří všichni přispěli svému týmu 9 výhrami (tedy 18 body).
Gratulujeme tak všem účastníkům a zejména týmu Kapusťáků (ve složení Max Čtvrtečka, Ondřej Charvát, Dalibor Nosek, Vojtěch Brynda, Filip Rambousek a Dan Penc) k dosaženým úspěchům.
Další foto ve fotogalerii

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 64
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.