• -
  • Akce
  • -
  • 1. C - Pasování na čtenáře (15. 6. 2022)

1. C - Pasování na čtenáře (15. 6. 2022)

15.06.2022

Celý rok se děti z 1. C s nadšením a velkou pílí učily číst první písmenka, slabiky, slova i věty. A že se jim dařilo! Ve středu 15. června nastala významná událost v životě každého prvňáčka - pasování na čtenáře. Na zahradě knihovny v Malšovicích děti přivítala královna všech pohádkových knížek. Dle jejích pokynů se brzy rozeběhly do všech koutů zahrady, aby za pomoci hádanek vyluštily křížovku a zjistily, co je největším pokladem na světě. Potom už nadešla chvíle, aby našly také jejich dnešní poklad. Díky tajné zprávě zjistily, kde se ukrývá, a za chvilku už s nadšením rozbalovaly obrovskou krabici plnou knížek. Nadešel slavnostní okamžik - po společném odříkání čtenářského slibu byl královnou každý pasován na čtenáře a odměněn diplomem a knížkou. 

Všichni si dopoledne v knihovně náramně užili. Věřím, že spousta dětí našla (a nebo teprve najde :-) ve čtení zalíbení a po prázdninách nám povypráví, o čem knížka je a jak se jim líbila.

Jitka Špačková

 

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 141
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.