• -
  • Aktuality
  • -
  • Pohár rozhlasu- Krajské finále - květen 2022

Pohár rozhlasu- Krajské finále - květen 2022

06.06.2022

Ve čtvrtek 26.5. se na atletickém stadionu TJ Sokol HK konalo Krajské finále Poháru rozhlasu, kam z Okresního kola postoupila i všechna družstva žáků naší školy.

Tentokrát závodily všechny kategorie v jeden den - mladší žáci, žákyně a starší žáci i žákyně. Padaly osobní rekordy a závodilo se o každičký bod v tabulce.
Opět se nám dařilo. Žáci makali, ale občas se stanou chyby, ze kterých je třeba si nelámat hlavu a poučit se. To se stalo mladším žákyním při chybné předávce ve štafetě. I když to byla první disciplína a děvčata věděla, že se na pódium už nepodívají, bojovala do poslední chvíle. Mladší žáci měli shodný počet bodů s jinou školou a dělili se tak o 1. místo, ovšem kritériem rozhodnutí bylo lepší umístění v jednotlivých disciplínách a naši brali 2. místo. Starší žákyně si odnesly krásné 2. místo, ovšem bodový rozestup nebyl velký. Nejlépe si vedli starší žáci, kteří brali nejvyšší příčku.

Níže uvedeným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a skvělé výkony.
Mladší žáci: Tobiáš Mottl, Matouš Pospíšil, Alan Drahoš, Pavel Krejčík, Jan Kačer, Daniel Pavlík, Martin Moupic
Mladší žákyně: Barbora Záhorská, Markéta Mičánková, Nela Vaňátková, Sára Hosová, Ellen Lukášková, Karolína Vaňková, Barbora Hochmanová, Anna Barcalová, Adéla Rozdolská, Sára Marková
Starší žáci: Matěj Čech, Dominik Jan Havlík, Ondřej Švajcr, David Ficenec, Jan Drahorád, Oliver Jelínek, Milan Kramár, Šimon Hosa, Jakub Čech
Starší žákyně: Anna Tázlerová, Bára Polívková, Klára Jílková, Emily Regentová, Justýna Jelenová, Lucie Karenová, Natálie Lorencová, Nella Pecharová, Viola Vokolková.
Fotogalerie

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 49
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.