• Přespolní běh - září 2023

Přespolní běh - září 2023

29.09.2023

Dne 26. 9. 2023 se na hřišti ZŠ Milady Horákové konal závod v přespolním běhu.

Soutěžilo se v kategoriích mladší dívky a chlapci, starší dívky a chlapci a studenti gymnázií. V každé kategorii bylo povoleno max. 6 běžců, ale do výsledků se započítávalo pouze 4 nejrychlejší časy. Trasa vedla lesoparkem za základní školou a podle kategorií byl rozdělen i počet kilometrů.
Za naši školu v družstvu mladších děvčat startovala: Amélie Víchová, Nikola Maivaldová, Hana
Jahelková (6.A) a Lucie Jedličková (7.A). Tato děvčata si doběhla pro krásné 2. místo
Za mladší chlapce startovali: Milan Šindler, Daniel Vondrouš, Tobiáš Dlesk (6.A), Tomáš Jedlička,
Kryštof Balda a Daniel Krejčík (7.A). Chlapci obsadili taktéž skvělé 2. místo.
Ve starších děvčatech jsme měli zástupkyně: Markéta Mičánková, Lucie Schovánková, Anna Tomsová (8.A), Petra Doubková a Adéla Rozdolská (9.A). Na pódiové umístění to děvčatům nedalo pouze o pár bodíků, a proto braly 4. místo.
Starší chlapce reprezentovali: Pavel Krejčík, Michail Hrin (8.A), Tadeáš Filip, Martin Moupic a William
Ficenec (9.A). V silné konkurenci běžců chlapci odvedli skvělý výkon a doběhli si pro 3. místo.
My tímto všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a těšíme se na další