Republikové finále OVOV

21.09.2020

Naši žáci opět na republikovém finále OVOV v Brně

Ve dnech 2.-4. 9. 2020 se naši žáci opět zúčastnili republikového finále OVOV (odznaku všestrannosti olympijských vítězů) v Brně. Do Brna byli naši žáci pozváni na základě zaslaných výsledků, z kterých se udělalo pořadí všech škol a prvních 40 týmů postoupilo na RF. Naše děti tak postoupily ze 35. místa, podobně to fungovalo i v kategorii jednotlivců. Díky karanténě ale nakonec nemohly závodit některé děti, které na tom byly výsledkově lépe. Ale i tak mohli naši závodníci za krásného slunečného počasí změřit své síly s nejvšestrannějšími závodníky z celé republiky. Naše družstvo ve složení Verča Mičánková, Natálka Lorencová, Anička Tázlerová, Dan Lingr, Honza Ulrich a Dominik Jan Havlík obsadilo i v šesti lidech v hlavní soutěži krásné 15. místo ze 40 nejlepších družstev republiky. V jednotlivcích si ještě účast vybojovali Tomáš Metelka a Pavel Krejčík, který obsadil ve své kategorii krásné 11. místo. Z individuálních výkonů stojí za zmínku třeba 507cm a 522cm ve skoku dalekém v podání Aničky Tázlerové a Dominika Havlíka (ročníky 2007). Pavel Krejčík (2009) zase zvítězil v plavání na 2 minuty, když uplaval 142 metrů.
Nezbývá všem moc poděkovat za vzornou reprezentaci školy a popřát jim mnoho dalších úspěchů.