• -
  • Republikové finále Poháru rozhlasu ve Svitavách

Republikové finále Poháru rozhlasu ve Svitavách

13.06.2023

Ve středu 7.6 odcestoval výběr našich chlapců 6. -7. tříd na republikové finále týmového atletického závodu Poháru rozhlasu do Svitav.

Kluci se nominovali z posledního 8. místa, děvčatům postup těsně unikl. Jelikož se stadion hemžil samými reprezentanty v atletice, byl už samotný postup na mistrovství naším malým vítězstvím. Tým složený z fotbalistů,
volejbalistů, ragbistů, basketbalistů apd. se ale bil statečně a po třech disciplínách figuroval dokonce na 3. místě. Pavel Krejčík se dostal v hodu míčkem na 2. místo a ve skoku vysokém skončil 3. Ve všech disciplínách jsme ale vysokou kvalitu nepotvrdili a celkově jsme skončili na 7. místě. Účastníci republikového finále byli Pavel Krejčík, Alan Drahoš, Matěj Hercík, Matěj Šotola, Darien Buchmayer, Kryštof Jahelka, Michail Hrin, Róbert Hromádka a Ladislav Raim. Všem borcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.