• -
  • Aktuality
  • -
  • Škola v přírodě 2. C - 2. den

Škola v přírodě 2. C - 2. den

30.05.2023

Po vydatné snídani nám neuškodila trocha učení a honem ven - čeká nás další prima den!

Sluníčko nám stále přeje, jen studený vítr kazí pocit z letního dne a mikina se hodí. 

Týmová hra "Kouzelník", která nás čekala venku, nebyla těžká. Ale sladit celý tým, aby splnil úkol jako jeden muž nebo žena, bylo opravdu kouzlo. Levá ruka, pravá noha, výskok, dřep, tlesk... Na konci hry už se vše motalo a pořádně nám při kouzlení vyhládlo. Překvápko k obědu v podobě borůvkových knedlíků bylo odměnou - i když ne pro všechny :-(. O poledním klidu jsme se radovali z dopisů a pohledů, které nám poslali rodiče. 

Odpočinek před odpolední týmovou "Pirátskou hrou" byl potřebný. Deseti pirátům bylo třeba přiřadit podobu podle nasbíraných indicií. To nebylo tak těžké. Větším oříškem byla spolupráce v týmu. Některé týmy to zvládly na 100%, pro jiné to byla bojovka. Nakonec všichni dobojovali a žádný pirát nezůstal bez podoby. 

Paní kuchařka se nestačila divit, když jsme jí během 5 minut vraceli 2 prázdné misky od pomazánek (tuňáková, tvarohová). Jen málo z nás si nechtělo přidat. :-)

Po svačině jsme měli volno na hřišti před chalupou až do večeře. Hurá - trampolína, fotbal, kuželky, písek, prolézačky, petanque, na schovku, gymnastika, kolotoč... Prostě lážo plážo :-)

Večer před spaním jsme si ještě vyrobili káču ze starých CD - zítra prý budou závody. Poslechli jsme si pohádku, jak to bylo s námluvami Krakonoše s Kačenkou a "Mravenčí ukolébavka" nás pěkně ukolébala... Dobrou noc!

 

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 62
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.