• -
  • Akce
  • -
  • Střípky z online hodin – 3.C

Střípky z online hodin – 3.C

22.02.2021

Co a jak se učíme „na dálku“?

Nově se učíme o vesmíru. Děti dostaly i dobrovolný úkol zjistit názvy planet a vybrat si jednu, o které napíšou více informací. Použít mohly libovolné zdroje. Kromě encyklopedií, internetu, mobilních aplikací a TV dokumentů mohly vyrazit na hradeckou planetární a galaktickou stezku. Někdo úkol skutečně pojal jako rodinnou procházku a možná objevil krásná místa na dosah ruky.

Jeden den jsme se učili v pyžamu. Zpestřili jsme si tak výuku před obrazovkami. Děti výjimečně zůstaly v pyžamku, županu nebo jiném domácím oblečení. Aby dojem byl úplně snový, pohráli jsme si s pozadím obrazovek a všichni se vyfotili na bleděmodrou oblohu.

Jednou bylo bonusem i pečení chleba s rodiči. Původně šlo jen o jakýkoli recept na chleba z internetu - jen abychom poznali, kde všude se nachází voda. Ovšem po víkendu dorazila fotka z domácího pečení.

Děti dostávají i dobrovolné úkoly „pro borce“. Týden tak pracují na těžších i kreativních úkolech. Za jedničku i pro radost.

Mgr. Zuzana Škvrnová, třídní učitelka

Více foto v  GALERII.

 

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 87
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.