• -
  • Aktuality
  • -
  • VÝSLEDKY 2. ROČNÍKU ZÁVODŮ VE VESLOVÁNÍ

VÝSLEDKY 2. ROČNÍKU ZÁVODŮ VE VESLOVÁNÍ

22.12.2023

Čtvrtek 21. 12. 2023 patřil opět veslování. V tělocvičně naši školy se uskutečnil 2. ročník veslařských závodů na trenažeru. Skvělé výkony závodníků v každé kategorii a výborná atmosféra, tak by se dala popsat tato sportovní akce.

Letošního, skoro již tradičního, závodu se zúčastnilo celkem 63 závodníků z 2. stupně. Nově byl uspořádán i exhibiční závod učitelů, který celé veslařské klání uzavíral. Další novinkou bylo oproti předešlému závodu rozšíření závodních drah. Závodili jsme na 4 trenažerech. Ke školním veslům přibyla další 2 zapůjčená, což zvedlo atraktivitu závodů. Děkujeme tímto tělocvičně Crossfit SteelWings za zapůjčení vesel. Všem závodníkům patří velké uznání za předvedené výkony, odvahu a snahu. Na finální výsledky jednotlivých kategorií se lze podívat v tabulce níže. Jak vypadala atmosféra přímo v průběhu závodů pak v přiložené fotogalerii.

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 3
Celkem: 158
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.