• -
  • Akce
  • -
  • Vánoční (na)ladění

Vánoční (na)ladění

03.12.2022

Pátek se nesl v duchu vánočním. Co všechno jsme podnikli?

Adventní čas je neodmyslitelně spojený i s pocitem sounáležitosti a s pomocí druhým. V loňském roce jsme společně s několika dalšími třídami tvořili přání pro babičky a dědečky žijící v Domově důchodců v Černožicích. V tomto roce jsme se rozhodli pro účast na projektu Krabice od bot, který zprostředkovává radost dětem ze sociálně slabších a chudých rodin. Většina žáků 7. B se domluvila a složila se na několik dárků, které se určitě budou líbit. Velký balíček, který snad udělá i velkou radost, dostane kluk ve věku 11–12 let.
Poté, co jsme v pátek ráno ozdobili stromeček i třídu, vydali jsme se na koncert do PETROF Gallery. Tady byl pro skoro celý druhý stupeň připraven program, kterému vévodily známé popové a filmové melodie v podání zpěvačky Emy Hubáčkové a klavíristy Jana Veselého. Zazněly ale taky klasiky. I když vážná hudba není zrovna váš šálek kávy, vězte, že mladým hudebníkům se podařilo zaujmout a ukázat klasicky znějící hudbu zase trochu v jiném světle. A také nebylo vůbec špatné vidět 7. B v slušivých košilích, sukních a halenkách (viz fotky). :-)
Holky ze 7. B si po návratu do školy ještě při pracovních činnostech upekly perníčky a vánoční atmosféra, umocněna večerní sněhovou nadílkou, se nadobro vkradla do našich myslí. :-)

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 38
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.