• -
  • Akce
  • -
  • Výlet do Zoo Praha 5.B

Výlet do Zoo Praha 5.B

15.06.2021

Tak a je to! Všechny vydělané peníze z abecedy peněz utraceny. Užili jsme si za ně slunečný den v Zoologické zahradě v Praze a projeli se lodí na Rašínovo nábřeží.

Nejprve nám trochu plány pokazila ucpaná a neprůjezdná Praha, ale my jsme se nenechali odradit, trochu změnili program a celý den jsme si báječně užili. Zpestřili nám ho lední medvědi, sloni, žirafy, vydry, plameňáci, tučňáci a spousta dalších členů zvířecí říše. Odvážně jsme sjeli jednomístnou lanovkou a proběhli jsme se i po nové Trojské lávce přes Vltavu.

Cesta lodí byla pohodička…mohli jsme se občerstvit v místním baru a při tom pozorovat krásy okolí…nejvíce nás zajímal průplav plavební komorou a známé památky v historické části Prahy.

Než jsme nastoupili do autobusu, pořídili jsme ještě zamávat na Ginger a Freda (Tančící dům) a osahat si díry po kulkách z druhé světové války mířených na Kubiše a Gabčíka.

$$popis$$

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 30
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.