• -
  • Aktuality
  • -
  • Výsledky dotazníkového šetření pro žáky 2. stupně

Výsledky dotazníkového šetření pro žáky 2. stupně

27.04.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

ráda bych vám představila výsledky dotazníkového šetření pro žáky II. stupně. Žákům byl dotazník nasdílen 30. 3. a k 26. 4. 2021 na něj odpovědělo 210 z 328 žáků.

Cílem dotazníku bylo zpamovat, jak se dětem v dnešní nelehké době daří, jak zvládají distanční výuku, co jim pomáhá, aby vše zvládli, popř. co je trápí.

Na základě získaných odpovědí probíhají nyní v jednotlivých třídách online třídnické hodiny zaměřené na specifika dané třídy (6. třída – stmelování kolektivu, 9. třída – přijímací zkoušky,…).
Z výsledků vyplývá, že většina žáků pociťuje dobrou a proměnlivou náladu. Nejvíce dětem chybí kamarádi, kontakt s širší rodinou a kroužky. Většina dětí je v kontaktu se svými kamarády (většinou přes sociální sítě). Více než polovina žáků distanční výuku zvládá, pro třetinu žáků se jedná o náročnou formu vzdělávání. Volný čas děti nejčastěji tráví na PC a mobilu, s rodinou a s kamarády nebo sportem. Tuto dobu dětem pomáhají zvládnout kamarádi, rodina a možnost chodit ven. 

Podrobné výsledky jsou k nahlédnutí v přiloženém souboru.

V případě otázek nebo žádosti o konzultaci mne můžete kontaktovat na adrese: caslavska@stefcova.cz.

Školní psycholožka

Lucie Čáslavská

Dokumenty ke stažení

KONTAKT

e-mail: zs@stefcova.cz
mobil: 606 777 038
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 42
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.